آزمون بازپذیری سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

موافقت نامه

داوطلب گرامی، لطفاً قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه فرموده و تنها پس از برخوردار بودن از شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

دریافت دفترچه راهنما

شرایط پذیرش جامعة الزهراء

 1. تدین به دین اسلام و مذهب تشیع؛
 2. التزام کامل به مقررات جامعة الزهراء؛
 3. برخورداری از صلاحیت های اخلاقی و اعتقادی؛
 4. سلامت کامل جسمی و روحی؛
 5. نداشتن منع قانونی برای تحصیل؛
 6. تعهد به اتمام دوره مورد نظر؛
 7. ثبت نام در موعد مقرر و تکمیل و ارائه مدارک مربوط؛
 8. قبولی در مصاحبه ورودی؛

توجه: مصاحبه فقط در جامعة الزهراء (شهر قم) برگزار می‌شود.

 1. رضایت سرپرست قانونی؛
 2. عدم تحصیل هم‌زمان در سایر مراکز آموزشی (اعم از حضوری، مجازی و غیرحضوری).

 شرایط ویژه پذیرش بازپذیری

 1. گذارندن حداقل 75 واحد حوزوی؛

توجه: طلابی که کمتر از 75 واحد درسی را گذرانده‌اند، باید در آزمون سطح 2 ثبت نام نمایند. البته پذیرش نهایی در این سطح، منوط به ارائه مدرک دیپلم است.

 1. دارا بودن مدرک دیپلم؛

تبصره: طلاب دارای مدرک سطح 1 حوزه و آن دسته از طلاب جامعة الزهراء که حداقل 75 واحد درسی را در این مرکز گذرانده باشند، نیازی به ارائه مدرک دیپلم ندارند.

 1. ایرانی بودن برای برنامه‌ غیرحضوری: داوطلبان غیرایرانی، فقط می‌توانند در برنامه نیمه وقت (صبح یا عصر) شرکت کنند؛
 2. داوطلبان برنامه نیمه وقت (صبح یا عصر) باید به همراه سرپرست قانونی خود ساکن شهر قم باشند.
 3. دارا بودن پاسپورت و اقامت قانونی به مدت حداقل 6 ماه برای داوطلبان غیرایرانی در زمان ثبت نام (کارت اقامت/ آمایش قابل قبول نیست)؛

 

نکات مهم:

 1. برای ثبت نام حتماً از کامپیوتر یا لپ تاپ و مرورگر FireFox (فایرفاکس/ موزیلا) استفاده نمایید.
 2. برای ثبت نام، ارسال اسکن عکس رنگی 4*3 تمام رخ با زمینه سفید که برای سال جاری باشد، ضروری است. همچنین تصویر رنگی از اصل مدرک/گواهی تحصیلی، مدرک دیپلم و کارت ملی الزامی است. برای اطلاع از محدودیت مربوط به طول و عرض و حجم تصاویر ارسالی، حتماً «دفترچه راهنمای ثبت نام» و «راهنمای تنظیم و بارگذاری مدارک» را مطالعه بفرمایید.

تبصره: با توجه به اینکه طلاب دارای مدرک سطح 1 حوزه و طلابی که واحدهای درسی خود را در جامعة الزهراء گذرانده‌اند، از ارائه مدرک دیپلم معاف هستند، در صورت در اختیار نداشتن این مدرک، به جای آن می‌توانند مدرک سطح 1 یا گواهی واحدهای گذرانده خود را بارگذاری نمایند.

 1. با توجه به تأثیر قطعی امتیاز مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل»، لطفاً در انتخاب و درج این موارد در سامانه دقت لازم را مبذول فرمایید. در صورت عدم ارائه مدرک مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل» در زمان مصاحبه، پذیرش شما لغو شده و از شرکت در مصاحبه جلوگیری به عمل می‌آید.
 2. چنانچه شخص دیگری برای شما ثبت نام انجام می‌دهد، لازم است با توجه به ضوابط و اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، نظارت کامل و دقیقی بر تمامی مراحل ثبت نام داشته باشید تا در صورت بروز اشتباه، تذکر لازم را برای تصحیح به فرد ثبت نام‌کننده ارائه نمایید.
 3. نیمسالی که در این مرحله برای تحصیل انتخاب می‌کنید، جنبه پیشنهادی دارد و نیمسال قطعی شروع تحصیل داوطلبان بعد از ثبت نام نهایی (پس از پذیرش در مصاحبه) مشخص می‌شود. توجه داشته باشید که انتخاب «نیمسال اول» به معنای شروع تحصیل از مهرماه 1399 و انتخاب نیمسال دوم به معنای شروع تحصیل از بهمن ماه 1399 است. لطفاً دقت بفرمایید.

******

اینجانب ضمن مطالعه کامل و دقیق دفترچه راهنما و با آگاهی کامل از شرایط ثبت نام، اقدام به ثبت نام می‌نمایم و مسئولیت هر گونه اشتباه در این زمینه را برعهده می‌گیرم.