آزمون بازپذیری سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

موافقت نامه

داوطلب گرامی، لطفاً قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه فرموده و تنها پس از برخوردار بودن از شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

دریافت دفترچه راهنما

شرایط پذیرش جامعة الزهراء

 1. تدین به دین اسلام و مذهب تشیع؛
 2. التزام کامل به مقررات جامعة الزهراء؛
 3. برخورداری از صلاحیت های اخلاقی و اعتقادی؛
 4. سلامت کامل جسمی و روحی؛
 5. نداشتن منع قانونی برای تحصیل؛

توجهآن دسته از طلابی که به هر دلیلی کد تحصیلی آنها راکد شده و تاریخ منع یا انصراف از تحصیل آنها از 19 دی 1398 به بعد باشد، نمی‌توانند در آزمون این دوره شرکت کنند.

 1. نداشتن بیش از دو کد تحصیلی راکدشده در سطح 2؛
 2. تعهد به اتمام دوره مورد نظر؛
 3. ثبت نام در موعد مقرر و تکمیل و ارائه مدارک مربوط؛
 4. قبولی در مصاحبه ورودی؛

توجهشیوه برگزاری مصاحبه (حضوری یا مجازی) با توجه به وضعیت بهداشتی حاکم بر کشور، در زمان اعلام نتایج به داوطلبان اعلام می شود. البته اولویت با برگزاری مصاحبه به صورت حضوری است و در این صورت، مصاحبه فقط در جامعه الزهرا (شهر قم) برگزار می شود.

 1. رضایت سرپرست قانونی؛
 2. عدم تحصیل هم‌زمان در سایر مراکز آموزشی (اعم از حضوری، مجازی و غیرحضوری).

 

 شرایط ویژه پذیرش بازپذیری

 1. دارا بودن مدرک سطح 1 حوزه یا سابقه تحصیلات حوزوی به میزان حداقل 75 واحد درسی؛
 2. ایرانی بودن؛
 3. دارا بودن مدرک دیپلم برای آن دسته از طلاب فارغ التحصیل مرکز مدیریت خواهران که 75 واحد درسی یا بیشتر را گذرانده‌اند، ولی فاقد مدرک سطح 1 هستند؛
 4. داوطلبان برنامه تمام وقت صبح باید بین 18 تا 25 سال بوده (متولدان 1375 تا 1382) و به همراه سرپرست قانونی خود ساکن شهر قم باشند.
 5. برنامه نیمه وقت (صبح یا عصر) شرط سنی ندارد، ولی داوطلبان این دو برنامه همانند داوطلبان برنامه تمام وقت صبح، باید به همراه سرپرست قانونی خود ساکن شهر قم باشند.

 نکات مهم:

 1. برای ثبت نام حتماً از کامپیوتر یا لپ تاپ و مرورگر FireFox (فایرفاکس/ موزیلا) استفاده نمایید.
 2. برای ثبت نام، ارسال اسکن عکس رنگی 4*3 تمام رخ با زمینه سفید که برای سال جاری باشد، ضروری است. همچنین تصویر رنگی از اصل مدرک/گواهی تحصیلی (یا فرم تکمیل‌شده واحدهای گذارنده و معدل) و کارت ملی الزامی است.
 3. با توجه به تأثیر قطعی امتیاز مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل»، لطفاً در انتخاب و درج این موارد در سامانه دقت لازم را مبذول فرمایید. در صورت عدم ارائه مدرک مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل» در زمان مصاحبه، پذیرش شما لغو شده و از شرکت در مصاحبه جلوگیری به عمل می‌آید.
 4. چنانچه شخص دیگری برای شما ثبت نام انجام می‌دهد، لازم است با توجه به ضوابط و اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و راهنمای تنظیم و ارسال مدارک، نظارت کامل و دقیقی بر تمامی مراحل ثبت نام داشته باشید تا در صورت بروز اشتباه، تذکر لازم را برای تصحیح به فرد ثبت نام‌کننده ارائه نمایید.
 5. نیمسالی که در این مرحله برای تحصیل انتخاب می‌کنید، جنبه پیشنهادی دارد و نیمسال قطعی شروع تحصیل داوطلبان بعد از ثبت نام نهایی (پس از پذیرش در مصاحبه) مشخص می‌شود. توجه داشته باشید که انتخاب «نیمسال اول» به معنای شروع تحصیل از مهرماه 1400 و انتخاب نیمسال دوم به معنای شروع تحصیل از بهمن ماه 1400 است. لطفاً دقت بفرمایید.

******

اینجانب ضمن مطالعه کامل و دقیق دفترچه راهنما و با آگاهی کامل از شرایط ثبت نام، اقدام به ثبت نام می‌نمایم و مسئولیت هر گونه اشتباه در این زمینه را برعهده می‌گیرم.