ثبت نام سطح ۳ سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

موافقت نامه

داوطلب گرامی، لطفاً قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه فرموده و تنها پس از برخوردار بودن از شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

دریافت دفترچه راهنما

شرایط پذیرش جامعة الزهراء

 1. تدین به دین اسلام و مذهب تشیع؛
 2. ایرانی بودن؛
 3. التزام کامل به مقررات جامعة الزهراء؛
 4. برخورداری از صلاحیت های اخلاقی و اعتقادی؛
 5. سلامت کامل جسمی و روحی؛
 6. نداشتن منع قانونی برای تحصیل؛

توجه: آن دسته از طلابی که به هر دلیلی کد تحصیلی آنها راکد شده و تاریخ منع یا انصراف از تحصیل آنها از 1 آذر 1397 به بعد باشد، نمی‌توانند در آزمون این دوره شرکت کنند.

 1. تعهد به اتمام دوره مورد نظر؛
 2. ثبت نام در موعد مقرر و تکمیل و ارائه مدارک مربوط؛
 3. قبولی در مصاحبه ورودی؛

توجه: مصاحبه فقط در جامعة الزهراء (شهر قم) برگزار می‌شود.

 1. رضایت سرپرست قانونی؛
 2. عدم تحصیل هم‌زمان در سایر مراکز آموزشی (اعم از حضوری، مجازی و غیرحضوری).

 شرایط ویژه پذیرش سطح 3

 1. دارا بودن مدرک سطح 2 حوزه یا کارشناسی پیوسته دانشگاه‌های امام صادق و شهید مطهری یا کارشناسی پیوسته در یکی از رشته‌های همسو از سایر دانشگاه‌ها؛

توجه 1: داوطلبان مشغول به تحصیل در سال آخر سطح 2 یا کارشناسی (دانشگاه‌های مذکور و یا رشته‌های همسو) در صورت فارغ التحصیلی تا مرداد 1399 (برای داوطلبان نیمسال اول) یا دی 1399 (برای داوطلبان نیمسال دوم) می‌توانند در آزمون این سطح ثبت نام کنند.

 1. سکونت با سرپرست قانونی در شهر قم برای داوطلبان برنامه حضوری

نکات مهم:

 1. برای ثبت نام حتماً از کامپیوتر یا لپ تاپ و مرورگر FireFox (فایرفاکس/ موزیلا) استفاده نمایید.
 2. برای ثبت نام، ارسال اسکن عکس رنگی 4*3 تمام رخ با زمینه سفید که برای سال جاری باشد، ضروری است. همچنین تصویر رنگی از اصل مدرک/گواهی تحصیلی، مدرک دیپلم و کارت ملی الزامی است. برای اطلاع از محدودیت مربوط به طول و عرض و حجم تصاویر ارسالی، حتماً «دفترچه راهنمای ثبت نام» و «راهنمای تنظیم و بارگذاری مدارک» را مطالعه بفرمایید.

توجه 1: افرادی که در حال تحصیل در سال آخر سطح 2 یا کارشناسی پیوسته در رشته همسو هستند، لازم است به جای مدرک تحصیلی، فرم واحدهای گذرانده و معدل را که نمونه خام آن در انتهای دفترچه راهنمای ثبت نام در دسترس است، تکمیل و پس از مهر شدن آن توسط مرکز مدیریت یا دانشگاه، تصویر رنگی از اصل آن را ارسال نمایند. این افراد فعلاً امکان شرکت در آزمون و مصاحبه را خواهند داشت، ولی برای پذیرش نهایی لازم است اصل مدرک سطح 2 یا کارشناسی خود را حداکثر تا 30 مرداد 1399 (برای داوطلبان پذیرفته شده در نیمسال اول) یا 10 دی 1399 (برای داوطلبان پذیرفته شده در نیمسال دوم) ارائه نمایند.

توجه 2: همچنین، تمامی داوطلبانی که دوره تحصیلی خود را به پایان نرسانده و مشغول به تحصیل هستند، لازم است در قسمت «معدل»، حداقل معدل کلی را که احتمال کسب آن را بعد از پایان تحصیلات خود می‎دهند، درج نمایند، زیرا در صورتی که معدل کل نهایی آنها از معدلی که در سامانه درج کرده‌اند، کمتر باشد، پذیرش آنها لغو خواهد شد.

 1. با توجه به تأثیر قطعی امتیاز مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل»، لطفاً در انتخاب و درج این موارد در سامانه دقت لازم را مبذول فرمایید. در صورت عدم ارائه مدرک مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل» در زمان مصاحبه، پذیرش شما لغو شده و از شرکت در مصاحبه جلوگیری به عمل می‌آید.
 2. چنانچه شخص دیگری برای شما ثبت نام را انجام می‌دهد، لازم است با توجه به ضوابط و اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، نظارت کامل و دقیقی بر تمامی مراحل ثبت نام داشته باشید تا در صورت بروز اشتباه، تذکر لازم را برای تصحیح به فرد ثبت نام‌کننده ارائه نمایید.
 3. نیمسالی که در این مرحله برای تحصیل انتخاب می‌کنید، جنبه پیشنهادی دارد و نیمسال قطعی شروع تحصیل داوطلبان بعد از ثبت نام نهایی (پس از پذیرش در مصاحبه) مشخص می‌شود. توجه داشته باشید که انتخاب «نیمسال اول» به معنای شروع تحصیل از مهرماه 1399 و انتخاب نیمسال دوم به معنای شروع تحصیل از بهمن ماه 1399 است. لطفاً دقت بفرمایید.

******

اینجانب ضمن مطالعه کامل و دقیق دفترچه راهنما و با آگاهی کامل از شرایط ثبت نام، اقدام به ثبت نام می‌نمایم و مسئولیت هر گونه اشتباه در این زمینه را برعهده می‌گیرم.