ثبت نام سطح ۴ سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

موافقت نامه

داوطلب گرامی، لطفاً قبل از ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه فرموده و تنها پس از برخوردار بودن از شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

دریافت دفترچه راهنما

شرایط پذیرش

 1. تدین به دین اسلام و مذهب تشیع؛
 2. ایرانی بودن؛
 3. التزام کامل به مقررات جامعة الزهراء؛
 4. برخورداری از صلاحیت های اخلاقی و اعتقادی؛
 5. سلامت کامل جسمی و روحی؛
 6. نداشتن منع قانونی برای تحصیل؛

توجهآن دسته از طلابی که به هر دلیلی کد تحصیلی آنها راکد شده و تاریخ منع یا انصراف از تحصیل آنها از 19 دی1398 به بعد باشد، نمی‌توانند در آزمون این دوره شرکت کنند.

 1. تعهد به اتمام دوره مورد نظر؛
 2. ثبت نام در موعد مقرر و تکمیل و ارائه مدارک مربوط؛
 3. قبولی در مصاحبه علمی و عمومی؛

توجه: آزمون و مصاحبه فقط در جامعة الزهراء (شهر قم) برگزار می‌شود.

 1. رضایت سرپرست قانونی؛
 2. عدم تحصیل هم‌زمان در سایر مراکز آموزشی (اعم از حضوری، مجازی و غیرحضوری)؛
 3. دارا بودن مدرک سطح 3 حوزه؛

توجه: داوطلبان مشغول به تحصیل در سال آخر سطح 3 فقط در صورت دفاع از پایان نامه سطح 3 و فارغ التحصیلی تا 30 تیر 1400 می‌توانند در آزمون این سطح ثبت نام کنند.

نکات مهم:

 1. برای ثبت نام حتماً از کامپیوتر یا لپ تاپ و مرورگر FireFox (فایرفاکس/ موزیلا) استفاده نمایید.
 2. برای ثبت نام، ارسال اسکن عکس رنگی 4*3 تمام رخ با زمینه سفید که برای سال جاری باشد، ضروری است. همچنین تصویر رنگی از اصل مدرک/گواهی تحصیلی، مدرک دیپلم و کارت ملی الزامی است. برای اطلاع از محدودیت مربوط به طول و عرض و حجم تصاویر ارسالی، حتماً «دفترچه راهنمای ثبت نام» و «راهنمای تنظیم و بارگذاری مدارک» را مطالعه بفرمایید.

توجه 1افرادی که در حال تحصیل در سال آخر سطح 3 هستند، لازم است به جای مدرک تحصیلی، فرم واحدهای گذرانده و معدل را که نمونه خام آن در انتهای دفترچه راهنمای ثبت نام در دسترس است، تکمیل و پس از مهر شدن آن توسط مرکز مدیریت یا دانشگاه، تصویر رنگی از اصل آن را ارسال نمایند. این افراد فعلاً امکان شرکت در آزمون و مصاحبه را خواهند داشت، ولی برای پذیرش نهایی لازم است اصل مدرک سطح 3 خود را حداکثر تا 30 مرداد 1399 ارائه نمایند.

توجه 2: همچنین، تمامی داوطلبانی که دوره تحصیلی خود را به پایان نرسانده و مشغول به تحصیل هستند، لازم است در قسمت «معدل»، معدل کلی را که تاکنون کسب کرده و در فرم معدل درج و تأیید شده است، ثبت نمایند.

 1. با توجه به تأثیر قطعی امتیاز مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل»، لطفاً در انتخاب و درج این موارد در سامانه دقت لازم را مبذول فرمایید. در صورت عدم ارائه مدرک مربوط به «ویژگی‌های خاص» و «معدل کل» در زمان مصاحبه، پذیرش شما لغو شده و از شرکت در مصاحبه جلوگیری به عمل می‌آید.
 2. چنانچه شخص دیگری برای شما ثبت نام را انجام می‌دهد، لازم است با توجه به ضوابط و اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، نظارت کامل و دقیقی بر تمامی مراحل ثبت نام داشته باشید تا در صورت بروز اشتباه، تذکر لازم را برای تصحیح به فرد ثبت نام‌کننده ارائه نمایید.

******

اینجانب ضمن مطالعه کامل و دقیق دفترچه راهنما و با آگاهی کامل از شرایط ثبت نام، اقدام به ثبت نام می‌نمایم و مسئولیت هر گونه اشتباه در این زمینه را برعهده می‌گیرم.