اخذ کارت ورود به جلسه آزمون

داوطلبان محترمی که قصد شرکت در آزمون را دارند، لازم است با استفاده از کد رهگیری خود اقدام به اخذ کارت ورود به جلسه آزمون نمایند. توجه به نکات ذیل نیز ضروری است:

باتوجه به مشکل پیش آمده، دریافت کارت از روز سه شنبه 7 اسفند فعال خواهد شد.

1.برای اخذ کارت حتماً از کامپیوتر یا لپ تاپ و مرورگر فایرفاکس (موزیلا) یا گوگل کروم استفاده کنید.

2. برای ورود به جلسه آزمون پرینت این کارت و کارت شناسایی معتبر (مثل کارت ملی یا گذرنامه) ضروری است و از ورود داوطلبانی که فاقد این مدارک باشند، به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

3. از ورود داوطلبانی که کارت آنها به دلیل عدم ارسال عکس یا ارسال عکس غیرمرتبط، فاقد عکس پرسنلی آنها باشد، به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد. این افراد حداکثر تا ساعت 12 مورخ 7 اسفند، فرصت دارند که نسبت به ارسال اسکنی با کیفیت از تصویر پرسنلی خود (و با لحاظ تمام نکات مذکور در دفترچه راهنمای آزمون  و «راهنمای تنظیم و ویرایش مدارک» درباره کیفیت عکس ارسالی) از طریق سامانه «ارسال و پیگیری درخواستها» اقدام کنند تا نسبت به بارگذاری عکس آنها اقدام شود. این افراد از ساعت 18  روز 9 اسفند امکان دریافت کارت خود را خواهند داشت.

4. در صورت بروز هر گونه اشکال در اخذ کارت می توانید از سامانه «ارسال و پیگیری درخواستها» اقدام به اعلام مشکل نمایید. پاسخ اداره سنجش و پذیرش از همین طریق قابل دریافت خواهد بود.

5. داوطلبانی که قبل از اعلام رسمی اخذ کارت ورود به جلسه و ارائه این اطلاعیه در سایت پذیرش کارت ورود به جلسه آزمون دریافت کرده اند، لازم است مجدداً از این طریق اقدام به دریافت کارت خود کنند. کارتهایی که قبل از تاریخ اعلام شده دریافت شده باشد، فاقد اعتبار بوده و جامعة الزهراء مسئولیتی درباره پیامدهای آن برعهده نخواهد داشت.

6. افراد معاف از آزمون نیازی به اخذ کارت ورود به جلسه ندارند.

اخذ کارت ورود به جلسه آزمون