اطلاعیه ویرایش مدارک

به اطلاع داوطلبان معاف از آزمون که مدارک ارسالی آنها بعد از بررسی در روز مصاحبه، قابل تایید نبود می رساند که با مراجعه به سامانه فرصت دارند که نسبت به رفع نواقص مدارک خود اقدام نمایند. و برای داوطلبانی که اقدام ننمایند یا مدارک ارسالی(جدید) آنها قابل تأیید نباشد، حتی پس از پذیرفته شدن نهایی، کد تحصیلی صادر نخواهد شد.


لطفاً علاوه بر مطالعه مندرجات دفترچه راهنما موارد ذیل را هم مد نظر قرار دهید:


1.تصاویر مدارک ارسالی باید به صورت اسکن شده از اصل مدرک (نه کپی آن)، رنگی، شفاف (فاقد تاری)، فاقد انعکاس نور، فاقد اثر سایه، فاقد چرخش 90 یا 180 درجه، بدون حاشیه، بدون برش نامناسب (که مخدوش کننده مندرجات مدرک باشد)، فاقد اثر مهر و منگنه یا اثر جوهر، و قابلیت بزرگنمایی صد در صد باشد. بنابراین، مدارکی که فاقد یکی از ویژگی‌های مذکور باشند قابل تأیید نیستند. لطفاً پیش از ارسال مدارک دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه کنید؛
2. تصاویر موبایلی قابل تأیید نیستند (تصویر مدارک حتماً باید با دستگاه اسکنر تهیه شده باشد)؛
3. چنانچه فرد دیگری ارسال تصاویر مدارک شما را انجام می‌دهد، حتماً بر روند کار وی نظارت داشته باشید و در صورت مغایرت ویژگی تصویر ارسالی با ضوابط مندرج در دفترچه راهنما، به وی تذکر لازم را برای تصحیح تصویر بدهید؛
4. رضایتنامه حتماً باید در فرم مخصوص رضایتنامه و با درج مشخصات کامل پذیرفته شده و سرپرست وی و امضای و اثر انگشت ایشان باشد (فرم خام رضایتنامه از لینک ذیل قابل دریافت است).

5. رضایتنامه باید دربر دارنده مشخصات کامل داوطلب و سرپرست وی باشد و امضا و اثر انگشت درج شده لزوماً باید به رنگ آبی، قرمز یا سبز باشد (امضا و اثر انگشت به رنگ مشکی قابل تأیید نیست).
6. بعد از ارسال مدارک، کد رهگیری داده نمی‌شود. برای اطلاع از نحوه موفق ارسال مدارک به دفترچه راهنما مراجعه کنید.
7. در صورت بروز مشکل می‌توانید به بخش «ارسال و پیگیری درخواستها» مراجعه کرده و مشکل خود را به صورت مکتوب بیان و ارسال نمایید.

توجه: تصاویر جدید مدارک ارسالی بلافاصله تأیید نمی‌شوند. این مدارک، توسط کارشناسان پذیرش بررسی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، تأیید خواهند شد.

راهنمای ویرایش مدارک

سامانه ویرایش مدارک

فرم خام رضایتنامه