اعلام نتایج نهایی آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۷- ۹۶

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند می توانند با استفاده از کد رهگیری نسبت به دریافت نتیجه آزمون از طریق آدرس ذیل اقدام نمایند.

یادآوری برای آن دسته از داوطلبانی که قبول شده اند:

1. در صورت عدم تکمیل مدارک، عدم تایید اطلاعات و مدارک ارسالی و یا عدم بهره مندی از شرایط معافیت یا ویژگی های خاص، امکان دارد که وضعیت شما از قبولی به مردودی تغییر یاید.لذا توجه لازم نسبت به تکمیل و تایید اطلاعات و مدارک داشته باشید.

2. درهر زمانی که برای جامعه  الزهرا عدم مطابقت  مدارک و اطلاعات یا خلاف واقع بودن اطلاعات و مدارک ثبت نامی اثبات شود ضمن منع تحصیلی شما، پیامد های حقوقی این امر به عهده شما خواهد بود.

3. داوطلبان پذیرفته‌ شده یا معاف از آزمون لازم است از تاریخ  سوم تا دهم شهریور 96 به سامانه پذیرش به آدرس paziresh.jz.ac.ir مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام نهایی اقدام نمایند.

4. اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است. لطفاً قبل از آغاز ثبت نام نهایی حتماً دفترچه راهنمای ثبت نام و راهنمای تصویری سامانه را مطالعه فرمایید.

5. در صورتی که نتیجه پذیرش شما در سامانه با عبارت «در حال بررسی» مشخص شده است، پرونده شما نیازمند بررسی مجدد بوده و نتیجه آن طی روزهای آینده از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

 

ورود به سامانه ثبت نام نهایی

                     

مشاهده نتایج نهایی

 

دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی       دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی        راهنمای ویرایش مدارک        راهنمای تصویری ثبت نام نهایی 

   دریافت فرم رضایت نامه سرپرست