ثبت نام مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده و معاف از آزمون

تمامی داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند یا از آزمون معاف بوده اند، لازم است در سامانه مصاحبه ثبت نام کنند و در صورت نیاز نسبت به ویرایش یا ارسال مدارک خواسته شده و انتخاب تاریخ مصاحبه اقدام نمایند. ثبت نام فقط از طریق لپ تاپ و کامپیوتر و با استفاده از مرورگر فایرفاکس (موزیلا) یا گوگل کروم امکان پذیر است.

امسال نیز مانند سال گذشته مصاحبه داوطلبان غیر خوابگاهی سطح 2 و بازپذیری که مکان آزمون شان را یکی از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان، سیستان و بلوچستان و گلستان انتخاب کرده بودند، در مشهد مقدس برگزار می شود و آدرس محل برگزاری مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد.

 توجه: با توجه به اینکه شرایط معافیت، معدل کل مدرک تحصیلی ثبت شده در سامانه و انتخاب امتیازات ویژه در زمان ثبت نام، در قبولی افراد مؤثر بوده است، در صورت عدم ارائه مدارک مثبت این ویژگی ها و امتیازات در زمان ثبت نام مصاحبه، لازم است آنها را در سامانه مصاحبه بارگذاری کرده و در زمان مصاحبه نیز اصل مدارک را ارائه نمایند. بدیهی است عدم تطبیق معدل کل یا عدم ارائه مدارک امتیازات ویژه، منجر به کسر امتیاز و ممکن است درمواردی منجربه عدم پذیرش مدعوین به مصاحبه گردد.

 زمان‌بندی مصاحبه

زمان مصاحبه‎های عمومی و علمی برای تمام سطوح بر اساس جدول زمان‌بندی اعلام‌شده در دفترچه راهنما درج شده است.

پذیرفته‌شدگان لازم است بر اساس تاریخ های اعلام شده ذیل به سامانه سنجش و پذیرش جامعه ‌الزهراء به آدرس http://paziresh.jz.ac.ir  مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام مصاحبه خود اقدام نمایند:

الف) پذیرفته شدگان و معافین سطح 2 و بازپذیری: 5 تا 8 خرداد؛

ب) پذیرفته شدگان و معافین سطح 3 و 4: 20 تا 23 خرداد.

توجه 1: مصاحبه علمی داوطلبان سطوح 3 و 4 در همان روز مصاحبه عمومی آنها در یکی از ساعت های اعلام شده در جدول صفحه 4 برگزار می‌شود. ساعت دقیق برگزاری مصاحبه، در همان روز برگزاری به داوطلبان اعلام خواهد شد.

بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و تعیین زمان مصاحبه، کارت مصاحبه داوطلب که شامل شماره پرونده، کد رهگیری ارائه می‌شود. داوطلب باید کارت مصاحبه را چاپ کرده و روز مصاحبه با در دست داشتن کارت مصاحبه و دیگر مدارک لازم که در پیوست 2 دفترچه راهنما ذکر شده، یک ساعت قبل از ساعت مقرر در محل مصاحبه حضور داشته باشد.

نکات مربوط به ارسال مدارک: داوطلبان محترم لازم است مدارک مورد نیاز را بر اساس شرایط ذیل اسکن و در سامانه بارگذاری نمایند:
                •    اسناد مربوطه باید در اندازه واقعی خودشان اسکن شوند؛ مثلاً اندازه عکس پرسنلی 4*3 سانتیمتر یا اندازه مدرک تحصیلی A4 می‎باشد، لذا نباید در اندازه‎های دیگری اسکن و ارسال شوند. چنانچه مدرکی بیش از اندازه واقعی خود اسکن شده باشد، لازم است حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده حذف شده و تصویر کامل سند در صفحه قابل مشاهده باشد.
                •    تصوير بايد در جهت صحيح و فاقد چرخش90 درجه يا 180 درجه و ... باشد و نیاز به چرخاندن (rotate) نداشته باشند.
                •    اندازه (طول و عرض) عكس اسكن شده برای عکس پرسنلی 250 تا 600 پیکسل و برای سایر مدارک بین 600 تا 1500 پیکسل باشد.
                •    عكس حداقل با رزولویشن 150 اسكن شود .
                •    حجم فايل ذخيره شده برای عكس پرسنلی بین 40 تا 150 کیلوبایت و برای سایر مدارک بین 90 تا 600 کیلوبایت باشد.
                •    درصورت ارسال عكس غيرمعتبر ثبت نام داوطلب باطل مي‌گردد.
                •    از تهیه تصویر به وسیله موبایل به جای اسکن آن جداً خودداری فرمایید.
                •    تصاویر نیاز به روتوش نداشته باشند.

لطفا قبل از ثبت نام حتما دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه فرمایید  

 

   دریافت راهنمای تصویری سامانه مصاحبه                           دریافت دفترچه راهنمای مصاحبه 

   راهنمای اسکن و بارگذاری مدارک در سامانه

  ورود به سامانه ثبت نام مصاحبه