ثبت نام نهایی داوطلبان پذیرفته شده در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 می رساند که ثبت نام نهایی از ساعت 8 صبح مورخ 97/10/15 آغاز و تا ساعت 12 مورخ 97/10/20 ادامه خواهد داشت. کلیه داوطلبان پذیرفته شده نیمسال دوم که بعد از اعلام نتایج نهایی در تابستان 1397، اقدام به ثبت نام نهایی ننموده اند، لازم است در بازه زمانی مذکور ثبت نام نهایی خود را انجام دهند. داوطلبانی هم که ثبت نام نهایی خود را انجام داده‌اند، لازم است دفترچه راهنما را به صورت کامل مطالعه نموده و بر اساس مندرجات آن عمل کنند. منظور از ثبت نام نهایی، ثبت نام بعد از انجام مصاحبه و اعلام نتایج نهایی است؛ لذا این ثبت نام با ثبت نام آزمون و ثبت نام مصاحبه تفاوت دارد.

زمان حضور پذیرفته شدگان برنامه های حضوری و خوابگاهی، نحوه انتخاب واحد و زمان شروع نیمسال تحصیلی در دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی ذکر شده است؛ بنابراین حتماً قبل از ثبت نام دفترچه راهنما را مطالعه بفرمایید.

تذکر مهم: عدم ثبت نام در بازه زمانی مذکور، به منزله انصراف خواهد بود. کد تحصیلی پذیرفته شدگان، بعد از پایان زمان ثبت نام نهایی و بررسی مدارک آنها، صادر شده و از طریق پیامک به اطلاع آنها خواهد رسید. بررسی و تأیید مدارک بعد از پایان ثبت نام نهایی، آغاز خواهد شد و امکان بررسی و تأیید فوری آنها وجود ندارد. در صورت نقص در مدارک یا عدم تأیید آنها، کد تحصیلی صادر نخواهد شد، لذا با توجه به توضیحات مندرج در انتهای «دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی» و «راهنمای تنظیم، ویرایش و ارسال مدارک»، در ارسال مدارک خود دقت فرمایید. در صورت وجود هر گونه ابهام یا مشکل، می‎توانید با مراجعه به بخش «ارسال و پیگیری درخواستها» با ما مکاتبه کنید و پاسخ خود را با استفاده از شناسه درخواست خود، از بخش «پیگیری و مشاهده پاسخ درخواست ارسالی»دریافت کنید.

توجه: آن دسته از داوطلبان پذیرفته شده که قبلاً ثبت نام نهایی را انجام داده اند، ولی مدارکشان تأیید نشده است، می توانند اسکن مدارک خود را تا پایان زمان ثبت نام نهایی (ساعت 12 مورخ 97/10/20) از بخش «ارسال و پیگیری درخواستها» ارسال نمایند.

 

دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی

فرم تعهد سرپرست

راهنمای تنظیم، ویرایش و ارسال مدارک

سامانه ثبت نام نهایی