ثبت نام آزمون سطح ۲-سال تحصیل ۹۹-۹۸ (ویژه دارندگان مدرک دیپلم و کاردانی یا کارشناسی رشته های غیرمرتبط و بالاتر)

 

لطفاً قبل از خرید کارت ثبت نام به نکات ذیل توجه نمایید:

  1. قبل از خرید کارت، حتماً دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید و تنها پس از اطمینان از دارا بودن شرایط ثبت نام اقدام به خرید کارت نمایید.
  2. برای خرید کارت ثبت نام لازم است ازکارت بانکی که دارای رمز دوم می باشد، استفاده نمایید.
  3. در ورود اطلاعات خواسته شده، به ویژه شماره تلفن همراه، دقت نمایید، چون اطلاعات کارت ثبت نام به این شماره پیامک می شود.
  4. قبل از هدایت به صفحه بانک و انجام تراکنش، شماره‌ای تحت عنوان «شماره پیگیری» نمایش داده می‌شود. لطفاً در حفظ و نگهداری این شماره و اطلاعات کارت ثبت نام خریداری شده کوشا باشید. زیرا برای بازیابی شماره‌های ثبت نام (در صورت عدم ارائه از سوی سامانه یا فراموشی آنها)، به این شماره نیاز دارید.
  5. پس از انجام تراکنش مالی، اطلاعات کارت شامل «شماره کارت»، «نام کاربری» و «کلمه عبور» نمایش داده شده و پیامک می‌گردد که با این شماره‌ها می‌توانید ثبت نام کنید. در صورت عدم دریافت این اطلاعات از خرید مجدد کارت جدَاً خودداری کرده و بر اساس توضیحات بند 6 و 7 عمل کنید.
  6. در صورت عدم دریافت اطلاعات کارت ثبت نام یا بروز خطا، قبل از اقدام برای خرید مجدد، با مراجعه به بخش «بازیابی کارت آزمون» و ارائه «شماره پیگیری» نسبت به دریافت این اطلاعات اقدام نمایید. لازم به توضیح است که پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در صفحه پیگیری خرید، همه اطلاعات کارت شما به جز "رمز ورود" نمایش داده می شود. برای نمایش رمز ورود ابتدا گزینه "نمایش رمز ورود"، سپس "تولید مجدد کد" را انتخاب می‌کنید. پس از چند ثانیه رمز ورود نمایش داده خواهد شد.
  7. چنانچه تراکنش ناموفق باشد و مبلغ ثبت نام از حساب شما کسر شود، این مبلغ تا 72 ساعت به حساب شما برگشت داده می‌شود. چنانچه مبلغ مذکور تا 72 ساعت برگشت داده نشود، ابتدا به بانک خود مراجعه نمایید و وضعیت حساب را بررسی کنید. سپس از طریق سامانه پیگیری تراکنش ناموفق بانک ملت به آدرس https://www.bankmellat.ir یا بانک ملی به آدرس https://bmi.ir/Fa/Announce.aspx?annId=3551&CatTyp=2 مشکل را پیگیری کنید. اگر بعد از مراحل فوق مبلغ کسرشده مسترد نگردید، می‎توانید بعد از اتمام زمان ثبت نام، با مراجعه به سامانه پذیرش، از طریق لینک «درخواست استرداد وجه» درخواست استرداد وجه نمایید.
  8. توجه داشته باشید که امکان استفاده از کارت خریداری شده یک سطح، برای سطوح دیگر آزمون وجود ندارد. همچنین، کارت‎های خریداری شده صرفاً برای آزمون سال تحصیلی 99-98 معتبر می‎باشد.