کارت ثبت نام آزمون سطح ۴-سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ (ویژه دارندگان مدرک سطح ۳ حوزه)

 

لطفاً قبل از خرید کارت ثبت نام به نکات ذیل توجه نمایید:

 1. این دوره ویژه داوطلبانی است که دارای مدرک سطح 3 حوزه بوده یا تا 30 تیر 1400 امکان فارغ التحصیلی و دریافت مدرک سطح 3 را دارند.
 2. قبل از خرید کارت، حتماً دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید و تنها پس از اطمینان از دارا بودن شرایط ثبت نام اقدام به خرید کارت نمایید.
 3. .برای خرید کارت ثبت نام لازم است از کارت بانکی که دارای رمز دوم می باشد، استفاده نمایید.
 4. در ورود اطلاعات خواسته شده، به ویژه شماره تلفن همراه، دقت نمایید، چون اطلاعات کارت ثبت نام به این شماره پیامک می شود.
 1. در صورتی که امکان دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کرده باشید، اطلاعات مربوط به کارت و سایر پیامک‌های اطلاع رسانی پذیرش را دریافت نمایند؛ لذا لازم از طریق زیز نسبت به فعال سازی دریافت پیامکهای تبلیغاتی اقدام نمایید:

شماره گیری #800* و انتخاب گزینه «فعال سازی خدمات محتوایی»

کد دستوری مذکور برای همه اپراتورها (همراه اول، ایرانسل و ...) یکسان است.

 1. قبل از هدایت به صفحه بانک و انجام تراکنش، شماره‌ای تحت عنوان«شماره پیگیری» نمایش داده می‌شود. لطفاً در حفظ و نگهداری این شماره و اطلاعات کارت ثبت نام خریداری شده کوشا باشید. زیرا برای بازیابی شماره‌های ثبت نام (در صورت عدم ارائه از سوی سامانه یا فراموشی آنها)، به این شماره نیاز دارید.
 2. پس از انجام تراکنش مالی، اطلاعات کارت شامل «شماره کارت»، «نام کاربری» و «کلمه عبور» نمایش داده شده و پیامک می‌گردد که با این شماره‌ها می‌توانید ثبت نام کنید. در صورت عدم دریافت این اطلاعات از خرید مجدد کارت جدَاً خودداری کردهو بر اساس توضیحات بند 8 و 9 عمل کنید.
 3. در صورت عدم دریافت اطلاعات کارت ثبت نام یابروز خطا، قبل از اقدام برای خرید مجدد، با مراجعه به بخش «بازیابی کارت آزمون» و ارائه «شماره پیگیری» نسبت به دریافت این اطلاعات اقدام نمایید. لازم به توضیح است که پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در صفحه پیگیری خرید، همه اطلاعات کارت شما به جز «رمز ورود» نمایش داده می شود. برای نمایش رمز ورود ابتدا گزینه «نمایش رمز ورود»، سپس «تولید مجدد کد» را انتخاب می‌کنید. پس از چند ثانیه رمز ورود نمایش داده خواهد شد.
 4. چنانچه موفق به دریافت کارت ثبت نام نشده‌اید، ولی مبلغ ثبت نام از حساب شما کسر شده است، این مبلغ تا 72 ساعت به حساب شما برگشت داده می‌شود. چنانچه مبلغ مذکور تا 72 ساعت برگشت داده نشود، ابتدا به بانک خود مراجعه نمایید و وضعیت حساب را بررسی کنید. سپس از طریق سامانه پیگیری تراکنش ناموفق بانک ملت به آدرس «سامانه پیگیری تراکنش های ناموفق (سیام)»یا بانک ملی به آدرس «سامانه ثبت و پیگیری مغایرتهای شتاب» مشکل را پیگیری کنید. اگر بعد از مراحل فوق مبلغ کسرشده مسترد نگردید، می‎توانید بعد از اتمام زمان ثبت نام، با مراجعه به سامانه پذیرش، از طریق لینک «درخواست استرداد وجه» درخواست استرداد وجه نمایید.
 5. توجه داشته باشید که کارت خریداری شده صرفاً برای «آزمون سطح 4 سال تحصیلی 1401-1400» معتبر است.
 6. برای خرید کارت با استفاده از مرورگر موزیلا (فایرفاکس) و صرفا از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر اقدام نمایید.